Rejestracja
Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna » VI turniej

wogole apropo bramek w walkowerach...

czy nikt z was nie zauwaza ze normalne mecze w rzeczywistosci a HT to inna sprawa? No ludzie.... ile razy w rzeczywistosci pada w meczu 6+ bramek? a w HT? sami widzicie ze w HT to nagminny przypadek. walkowery maja dawac jakies premie wygrywajacym i tak w rzeczywistosci 3:0 to bardzo dobry wynik i duza przewaga ale w HT? powiedzial bym srednia. Wogole ankieta i jej wyniki mnie zaskakuje. Jak gramy na zywo to walkowek to 3:0 ale jako ze to HT a nie zadana inna symulacja menagera to bitr 5:0 i tyle!

piotrek_t

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 1184 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ryki

PostWysłany: Nie 11:25, 25 Lut 2007 Back to top

Ankieta była robiona w nieodpowiednim terminie, bo od niej zależało kto z kim będzie grał w fazie pucharowej. Jakoś mi się nie uśmiechało wpaść na żuli, więc można się domyślić jak zagłosowałem. Ale gdyby ta sama ankieta była robiona w przerwie, głosowałbym za 5 bramkami. Myślę, że podobnie zagłosowali inni prezesi, których ta sprawa dotyczyła.

marcin96

Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 1036 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rososz

PostWysłany: Nie 11:59, 25 Lut 2007 Back to top

ja tez bym zaglosowal za 5 bramkami, ale nie zdarzylem. i popieram piotrkasmiotrka ze duzo wiecej ludzi by zaglosowalo w przerwie miedzy sezonami za 5 bramkami. druga sprawa jest to ze ta ankieta byla nie precyzyjnie sformuowana. bo wkoncu nie wiedzialem czy ten walkower bedzie sie liczyl od tego turnieju czy od poprzedniego?

karolguru

Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1248 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 12:12, 25 Lut 2007 Back to top

w przerwie międzysezonowej na forum zagląda jeszcze mniej osó niż zwykle więc to chyba nie najlepszy pomysł.

marekwojtas

Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 268 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ryki

PostWysłany: Nie 14:32, 25 Lut 2007 Back to top

jeszcze raz napisze o tym ze kazdy mysli o swoim krótkfalowym interesie nie piotrek a nie jak ma wygladac w przyszłosci. to prawda ze ankieta nie była precyzyjnie opisana ale jeszcze nigdy w historii nic sie u nas nie cofało. Ja nie wiem jak bardzo trzeba byc zaborczym i nie ufnym by wymyslec ze chce takich zmian juz teraz. Stało sie jest nauczka na przyszłość. Michał Zul od poczatku chciał 3 gole i miał pewnie swoje powody. Bo warto moze czasem róznic sie od normalnego ht? Marcine to ze ty nie zdarzyłes jest pojedynczym przypadkiem. i nie zmieni ono zaangazowanie w turniej. I nawiazujac własnie do rozbicia na 2 ligi ci co sie nie odzywaja to w większosci własnie ekipy które juz odpadły.