Rejestracja
Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna » VIII turniej

I liga
Do 45 minuty myslalem, ze Iro nie bedzie mial nic do powiedzenia z bardzo silna ekipa z Rososzy. Jednak dwie bramki strzelone w 45 minucie zapowiadaly ciekawe widowisko w drugiej polowie. Jednak drugie 45 minut nie bylo juz tak emocjonujace.... Rososz zdominowala srodek pola co przewazylo o korzystnym wyniku.

Pojedynek dwoch godnych siebie, bardzo mocnych ekip. Minimalnie wyzsza pomoc Cezara, bardzo mocna obrona nie pomogly w walce z olsniewajacym lewym atakiem Turbo. Niesamowity Kåre Heggelund wprowadzil Turbo do wielkiego finalu.

IIliga
SLU bez wiekszych problemow poradzilo sobie z slba tego ranka Cooltoola. Teraz tylko czekam jakim skladem przystapi do barazu.

No i moim zdaniem troche niesprawiedliwy wynik. Sądząc po statach, powinienem ten mecz wygrac (tak mi sie przynajmniej wydaje). No ale widac jak nieprzewidywalny jest Hattrick i za to go kocham Smile) No ale bede szukal swojej szansy w Barazu o I lige i mam nadzieje ze zostane w gronie pierwszoligowacow Smile

jerzy_82

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 448 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 21:40, 11 Paź 2007 Back to top

I liga

no działo sie w tym meczu całkiem sporo. Troche nietypowy byl przebieg tego meczu - szczegolnie pierwszej polowy. Spodziewałem sie jakiegos zacietego boju a tu dosc dynamicznie KS Rososz prowadzi 3:0 - i juz myslalem ze bedzie bardzo wysokie zwyciestwo a tu 45min i 2 bramki dla Hortexu - pierwszy raz cos takiego widzialem wiec odrazu nasunela mi sie mysl ze mecz w rzeczywistosci musi byc bardzo wyrownany jesli chodzi o poziom zespolow. druga polowa przez dluzszy okres czasu stala pod znakiem wyczekiwania na wyrownujaca bramke - niestety 4:2 i znowu 2 bramki w dupe. czasu zabraklo na ich odrobienie. Podsumowując, było to bardzo dobre spotkanie, niezwykle wysoki poziom i to co kibice lubia najbardziej bramki Smile Gratuluje KS Rososz finału a Hortex zapraszam do meczu o 3 miejsce.

Co by nie gadać to bardzo wyrownany byl mecz. do ostatniej chwili nie byłem pewien czy dobrze wybralem taktyke - zmienilem jak sie pozniej okazalo bylo to zgubne w skutkach (choc nie ma gwarancji ze by to cos zmienilo Smile ). Poczatek meczu niezle mnie nastraszyl - utuchamiam HT-live i juz przegrywam. Naszczescie pozniej udaje sie doprowadzic do remisu i zawodnik Turbo otrzymuje żółtą kartke (liczyłęm po cichu że na tym nie poprzestanie). do przerwy remis - zgodnie z oczekiwaniami. W drugiej polowie po zmarnowanej sytuacji przez turbo i kolejnej żółtej kartce zawodnika druzyny marcina czekalem na swoja akcje albo na kolejna wykluczajaca kartke Twisted Evil niestety 72. minuta 2:1. 5min nadzieji i 3:1. wiedzialem ze nie jest dobrze ale do konca wierzyłem w zespół. skoro Hortex moze to i Cezar - a jednak nie. Marcin lepiej ustawil druzyne do meczu - niskie morale w moim zespole dalo sie we znaki. Gratuluje i zapowiadam rewanż - za rok Laughing

II liga

ciesze sie ze moj faworyt nie zawidł. sam nie wiem skad SLU wygrzebało solidna pomoc - lepiej niz I liga kurcze Smile za duzo bramek i za malo emocji zeby duzo komentowac. mecz norwega na druzyne nastawiona na przelamanie kontry. prezes Colltoola nie trafil z taktyka i nie bylo dla niego rachunku. SLU zagralo jak ja gralem dziesiatki razy w nizszych ligach - i o to chodzi Cool

No Panowie zaskakujaco wyrownane widowisko. Mecz rzeczywiscie mogl sie skonczyc zwyciestwiem MKS ale jak to czesto w takich sytuacjach bywa - slabe tyly przyczynily sie do porazki wiekszego norwega - to dziwne ale widzialem juz taki obraz w paru meczach. Penkuner faworyzowany przez wiekszość uczestnikow wygral. ale MKS pokazaly sie z jak najlepszej strony - jestem przekonany ze za pare sezonow bedzie zmienial niektorych w I lidze - byle nie mnie Wink

marcin96

PostWysłany: Sob 15:09, 13 Paź 2007 Back to top

I liga

zacznijmy od mojego meczu. przeciwnik bardzo wymagajacy. tym bardziej ze jeszcze nigdy nie wygral tej ,jak bardzo prestizowej, imprezy. bardzo dlugo myslalem jaka wybrac taktyke. no i na jakies 8 godzin przed meczem postanowilem zaatakowac skrzydlami. i to sie oplacilo. cezar chyba niepotrzebnie odpuscil atak i dzieki temu jego napastnicy tylko odbijali sie od moich obroncow. 2 ataki ze skrzydel jeden ze srodka boiska i jak cenne 3 bramki na moim koncie. dzieki dobrej postawie pilkarzy FC to byl moj najbardziej emocjonujacy mecz w tej edycji, chociaz licze ze w finale bede jeszcze wieksze emocje.

dzieki ofensywnie nastawionym pilkarzom KS juz na samym poczatku moglismy przypuszczac ze nie bedzie to nudne widowisko. mecz przypominal spotkania Lech Poznan. 7 bramek i do konca nie wiedomo bylo kto wygra to jest to co kibice lubia najbardziej. Irek chyba zaskoczyl wszystkich uzyskujac wysokie skile na skrzydlach. karol tez sie tego nie spodziewal i odpuscil swoja obrone, dlatego przy stanie 3:0 latwo stracil 2 bramki w doliczonym czasie gry pierwszej polowy. w drugiej polowie przy stanie 4:3 karol zmarnowal 2 dogodne sytuacje, a patrzac po doswiadczeniach z I polowy moglo sie to zemscic i w 90 minucie mogl stracic 2 bramki.
tak sie naszczecie nie stalo i pierwszy raz w historii turnieju dwaj zalozyciele zagraja w Finale! ja jak i karol jako jedyni nie przegralismy meczu w grupie i uwazam ze jak najbardziej nalezy nam sie ten final.

IIliga
choc cooltoola pierwsza strzelila bramke to chyba tylko poddenerwowala w ten sposob zawodnikow SLU i w odwecie strzelili oni az 5 bramek. przemek wybral bardzo trafna taktyke. jak napisal jerzy_82 norwegia jest bardzo dobra ale w II lidze. w I moze juz tak bardzo nie pomoc wiec prezes Bronx powinien pomyslec nad wzmocnieniem, by utrzymac sie w I lidze. cooltooli pozostaje walka w barazach i bedzie to bardzo trudny mecz, bo MKS wcale nie chce opuszczac grona pierwszoligowcow.

mecz na bardzo slabym poziomie. widac ze te druzyny walcza o utrzymanie w lidze. obie druzyny zagraly typowa norwegie i co dziwne wygral Penkuner ktory uzyskal nizasza pomoc. widocznie duze znaczenie mily tu inne czynniki.