Rejestracja
Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna » VII turniej

GRUPA A:
Ryki United-Penkuner SV Ryki 4:1 United nie dalo szans druzynie Penkuner. jednak mysle ze RU byli dzisiaj do ogrania. jest to tylko faza grupowa wiec Penkuner nie musial sie az tak spinac i raczej mysli juz o innych przeciwnikach.
ASICS Ryki - Ruch Ryki 1:4 ruch wystawil calkiem niezly sklad. z takimi zawodnikami mysle ze walczy z penkunerem o drugie miejsce. chociaz w nastepnym meczu z RU tez moze byc roznie.

GRUPA B:
Potworne Łosie Ryki - KS Rososz 1:2 bardzo wyrownany mecz, dopiero koncowka rozstrzygnela wynik. karolowi cos nie idzie w lidze to chociaz sobie odrabia w turnieju.
SLU Bronx Rososz - MIG Ryki 2:6 stawialem na SLU przed meczem i MIG mie zaskoczyl. beniaminek w rozgrywkach i juz pierwsze punkty. myslalem ze bedzie to jedynie statysta i ciesze sie ze sie mylilem. zawsze to turniej ciekawszy.

GRUPA C:
Skalski Ryki- Turbotrampki Rososz 2:6 chodz padalo 1386 fanatykow sportu zgromadzilo sie na stadionie. przez pierwszy kwadrans druzyny badaly sie nawzajem. 17 minuta i gol dla skalskiego. ale ta bramka tylko rozwcieczyla moich zawodnikow i szybko strzelili dwie brameczki. do konca meczu grali juz "na kocie". w drugiej polowie bylo duzo ciekawiej. duzo akcji podbramkowych i 8 bramek w meczu musialo cieszyc kibicow. niewatpliwie bochaterem meczu zostal Eduardo Siscar po meczu podziekowal wszystkim kibicom TURBO i pocalowal herb na koszulce. wygrana bardzo ucieszyla prezesa klubu, wkoncu wygrac z bylym mistrzem nie jest latwo.
Leopoldów Foobal Club - CoolToola KP 0:0 druzyna z Leopoldowa postanowila zagrac pressingiem wiec wynik 0:0 na pewno cieszy. zadanie zostalo wykonane a sam mecz dosyc nudny.

GRUPA D:
Real Ryki - Hortex Ryki 1:2 tak jak przewidywalo wiele osob Hortex wygral. mysle ze Real mogl wystawic lepszy skald a wtedy wygrana Irka nie byla by taka pewna.
GDK-PSV Ryki 2:1 GDK bylo w tym meczu lepszym. wiecej okazji podbramkowych. kontratak zadzialal. mecz z hortexem moze byc bardzo ciekawy. prezes GDK musi sie niezle naglowkowac zeby dobrac taktyke na ten mecz.

GRUPA E:
FC Żule Ryki - MKS Januszki Ryki 10:0 no to byl poprostu pogrom! zawodnicy Giuseppe Felentzer, Nicola Resta, Alvinas Iljetis zdobyli po hattricku!! no tylko pogratulowac.
FC Ryki - Swieze wymioty Ryki 3:3 72 i 73 minute zawodnicy wymiotow zapamietaja na dlugo. wygrywac 1:3 i w 2 minuty stracic to prowadzenie to nielada wyczyn. druzyna FC na pewno ucieszona ze udalo jej sie odwrocic losy spotkania i zremisowac.

GRUPA F:
FC CEZAR - Arsenal Ryki 5:3 z duzymi trudnosciami FC wygral ten mecz. wystawil duzo lepszy sklad a po 31 minutach przegrywal 0:3!!! jednak jego zawodnicy slyna z tego ze graja do konca i udalo im sie wygrac 5:3, wielkie grat za taki comeback!
Smrodków Ryki- Deportivo Rososz 8:0 piotrek nie dal najmniejszych szans druzynie z Rososzy. tak jak mowilem frycowe trzeba zaplacic. dobrze ze chociaz deportivo wygralo wysoko u siebie w lidze (9:0 przyp. red.). na pewno zawodnic byli bardzo zdenerwowani po meczu ze smrodkowem i wyzyli sie na przeciwniku w lidze.

terrorym

Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 364 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 21:46, 07 Maj 2007 Back to top

Jak zauważyłem to oprocz Marcina duzo osob na mnie typowala. Przegralem mecz, gratulacje naleza sie dla Prezesa Mig Ryki. Wg mnie jest tak ze czasem jak nowa druzyna przychodzi do turnieju to postanawia troche zawalczyc o punkty. Ja gralem skladem pod trening, bo to jest najwazniejsze, turniej jest troche dla zabawy. Mam male dlugi wiec liga musi byc na pierwszym miejscu zeby kibice doprowadzili konto do dobrego stanu. Gosc mial moze lepszy sklad a moze wiecej szczescia i wygral.