Rejestracja
Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna » VI turniej

PostWysłany: Śro 16:32, 10 Sty 2007 Back to top

Największą chyba niespodzianką jest remis Penkunera z GDK, co do reszty to wygrywali faworyci, mnie osobiście zdziwiła dość wysoka nieskuteczność moich zawodników w zdobywaniu bramek.

GRUPA A:
ASICS Ryki-rasiak_team 3:2 cenne zwyciestwo i wedlug mnie jak najbardziej zasluzone ciekawa sytuacja w grupie?
GRUPA B:
Penkuner SV Ryki - GDK 3:3 no zaskoczyl penkunera a jeszcze bardziej gdk taki mecz pokazuje ze kady moze powalczyc
Banda Bandziorow - Real Ryki 0:4 krolewscy rozegrali dobre zawody i zgarneli 3pkt
GRUPA C:
MKS Januszki Ryki- MKS Ryki United 4:0 januszki bardzo dobrze zaczeli ten turniej oby tak dalej
FC Ryki United -Turbotrampki Rososz 2:4 turbo zaczynaja odrabiac straty jednak ciagke traca duzo bramek
GRUPA D:
FC Ryki - Ruch Ryki 0:7 ruch zaskakujaco wysoko pokonal fc ryki i gratuluje mu zwyciestwa fc ryki zawodza w tym turnieju
RTP Rycovia Ryki-FC Żule Ryki 1:5 zelazna druzyna fc zuli na nich zawsze mozna liczyc
GRUPA E:
Smrodków Ryki - castroll RYKI 3:0 dla mnie to zadna niespodzianka castrool jest po prostu slabszy od Piotrka smiotrka
Swieze wymioty Ryki - KS Rososz 2:5 ks bierze sie za siebie swiadczy o tym wysoka wygrana w rykach
GRUPA F:
Hortex Ryki - Leopoldów Foobal Club 2:1 wiedzialem ze hortex wygra tylko pytanie ile co by nie bylo najwazniejsze sa 3 pkt
CoolToola KP - Ryki United 1:9 widac po tym wyniku jaka sile prezentuje united bardzo mocna druzyna
GRUPA G:
SLU Bronx Rososz - LEOPOLDÓW TEAM 5:2 slu naprawde jest dobrze rokujaca druzyna mysle ze wyjdzie z grupy uwazam jednak ze zajmie 2 miejsce
Mafia Rycka - Potworne Łosie Ryki 0:8 Smile nic dodac nic ujac
GRUPA H:
Arsenal Ryki- Smętne Chłopaki 7:0 to samo co wyzej smetne zdecydowanie za slabe na arsenal
PSV Ryki - FC CEZAR 0:4 na zero z tylu nie przemeczajac sie zbytnio fc cezar rozjechal psv

jerzy_82

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 448 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 3:08, 11 Sty 2007 Back to top

GRUPA A

a moim zdaniem to rasiak powinien ten mecz zdecydowanie wygrac - wszystkie niemal atuty byly po jego stronie - nie wiem czym jest ta porazka spowodowana - napewno kaplikuje to sytuacje w grupie A i kolejne mecze beda jeszcze bardziej zaciete

GRUPA B

mowcie co chcecie ale to kolejny mecz z tego typu co wyzej... tu Penkuner po prostu nei wiedziec czemu nie przelamal GDK jakbym ogladal formacje bez znajomosci wyniku to bym 4-1 dal dla gospodarza.
no i bym sie na tym przejechal. jednak moga slabsze druzyny powalczyc oj moga Smile

Real przyjechal po 3pkt aby utrzymac pierwsze miejsce w grupie i pierwsze miejsce jest. mecz bez emocji. prowadzenie od poczatku do konca i pewna wygrna do zera

GRUPA C

te januszki to nam radosci dostarczaja Smile teraz latwiej niz tydzien temu ale w grupie robi sie ciekawie. turbo napeno nie odpuszcza a czy reszta sie wlaczy do walki - zobaczymy

po nieudanej inaguuracji grrupy Turbo staja na nogi. mecz co prawda rozstrzygniety w koncowce ale kto bedzie o tym pamietal.

GRUPA D

nie wiem co wymusilo na FC Ryki tak slaba postawe - wynik naprawde godny pozazdroszczenia. dobry bilans bramkowy - tak trzymac

poki co zule nei mialy rownozednego partnera - pierwszy sprawdzian za tydzien - bedzei mala weryfikacja sil na zamiary.

GRUPA E

smrodkow moim zdaniem tym zwyciestwem przesadzil juz swoj awans Smile w tym meczu kontrolowal sytuacje i nei pozowlil gosciom na strzelenie bramki. wygrana roznica 3 bramek rzuca sie w oczy - wszyscy drzymy Smile

otwarty mecz. mowiac krotko KS Rososz nie miala zadnego innego wyjscia jak tylko wygrac - i wygrali. Dzieki temu szanse na dalszy awans sa otwarta (jak najbardziej realne)

GRUPA F

jak sie gra kontra i nei ma wypasionego ataku to niewiele wynik sie rozni od meczu z poprzedniej kolejki. Minimalna wygrana Hortexu, mozna by powiedziec wymeczona

grzego ustawil mocnejszy sklad na wszelki wypadek - zeby nei przegrac. okalzao sie ze spokonie pol tych zawodnikow by ogralo CoolToole. jak narazie najwiecej udalo im sie strzelic - gratulacje

GRUPA G

no wkoncu slu zagralo swoje. dawo juz sie to w turnieju nie zdazylo ale dzisiaj moge im pogratulowac 3pkt - brawo ja w was chlopaki wierze!

taki tam maly pogrom

GRUPA H

walczy ten arsenal o bilasns bramkowy - i prawie wyrowanal. Smętne slabiutko... a szkoda bo mozna by obejzec fajny mecz w ich wykonaniu

dziwi mnie ze tylko tyle wygrali - zabiegali PSV ataki byly na skrzydalach mocne - chyba srodek tu nawalil

ogoneus

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 124 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 18:16, 11 Sty 2007 Back to top

GRUPA A:
ASICS Ryki-rasiak_team 3:2 ht czasami plata figle i teraz tez splatal! mysle ze to bardzo dorby wynik a uwazam tak dlatego ze teraz grupa zacznie sie robic ciekawsza

KS Amator Leopoldów-Rososz- Skalski Ryki -:- skalski wraca do gry ale dopiero za tydzien

GRUPA B:
Penkuner SV Ryki - GDK 3:3 brawo gdk oby tak dalej bardzo wazny punkt zdobyl gdk pneknuer i tak pewnie wyjdzie z grupy ale ten remis na pewno na dlugo zostanie w pamieci gdk

Banda Bandziorow - Real Ryki 0:4 real zagral pieknie i plynnie i w tej chwili jest kandydatem numer 1 do wyjscia z grupy

GRUPA C:
MKS Januszki Ryki- MKS Ryki United 4:0 jankuszki ida jak burza co prawda nie duza ale ida i z pewnoscia zobaczymy ich w drugiej rundzie

FC Ryki United -Turbotrampki Rososz 2:4 mecza sie turbowcy oj mecza ale najwazniejsza zasada nie wazne jak aby 3 pkt byly na koncie tylko to sie liczy

GRUPA D:
FC Ryki - Ruch Ryki 0:7 bardzo slaba druzyna fc ryki nie sprawila mi rzadnych problemow ciekawe czy fc jeszcze sie podniosa pierwsze dwa zwyciestwa daly mi szanse na wyjscie z grupy postaram sie ta szanse wykorzystac

RTP Rycovia Ryki-FC Żule Ryki 1:5 w tej grupie wszystkie druzyny nie sa tak mocne jak ta jedna(zule) wedlug mnie zule(za kotlownia) juz powoli swietuja awans do drugiej rundy

GRUPA E:
Smrodków Ryki - castroll RYKI 3:0 bardzo dobry wystep smrodkowa czy slaby wystep castrolla?zoabczylem od kiedy castroll gra w turnieju!!!! wedlug mnie on sie wogole nie rozwija cofa cie w rozwoju

Swieze wymioty Ryki - KS Rososz 2:5 tu nie moglo byc innego rezultatu ks rososz zeby wyjsc z grupy musi wygrywac i teraz zrobil to

GRUPA F:
Hortex Ryki - Leopoldów Foobal Club 2:1 druzyna hortexu dysponuje bardzo dobra obrona lecz troche za slabym atakiem zeby kontra skutecznie wychodzila leopoldow byl bliski sprawienia niespodzianki ale ostatecznie wygrala druzyna bardziej doswiadczona i zdeterminowana

CoolToola KP - Ryki United 1:9 oj ze zloscilili sie nad united wygrali bardzo wysoko i pewnie ale to juz powoli staje norma cooltoola nie pokazala nic a stac ja na wiele

GRUPA G:
SLU Bronx Rososz - LEOPOLDÓW TEAM 5:2 slu wyjdzie z grupy bo jest zaraz po potwornych najlepsze w tej grupie jestem ciekaw rewanzu na potwornych na pewno bedzie ciekawie tylko pytanie czy slu stac na nawiazanie walki

Mafia Rycka - Potworne Łosie Ryki 0:8 bardzo pewne i przekonwyujace zwyciestwo co do losii to jestem naprawde ciekaw co pokaza w tym roku na turnieju do tej pory zawodzili ale teraz widze ze jest to duzo mocniejsza niz przed rokiem ht a co do mafii ten zespol sie musi jeszcze bardzo duzo nauczuc

GRUPA H:
Arsenal Ryki- Smętne Chłopaki 7:0 mecz ze smetnymi arsenal potraktowal jak trening strzelecki smetne nie mialy zupelnie nic do powiedzenia i arsenal odniosl dosc wysokie ale jak najabrdzije zasluzone zwyciestwo

PSV Ryki - FC CEZAR 0:4 tutaj wychodzi klasa fc cezara nic do jego sieci nie wpada a do przeciwnikow wrecz przeciwnie zobaczymy co cezar pokaze w dalszej czesci turnieju bo dla niego faza grupowa to tylko spacerek.

GRUPA A:
mecz dosyc wyrownany, choc dla mnie rasiak powinien go wygrac. minimalnie przegral ale mysle ze to tylko zaostrzy walke w grupie.

graty dla skalskiego za dojscie tak wysoko w pucharze. i porazka nie byle z kim bo z samym dynamo warszawa. sam bym chcial kiedys zagrac mecz z cube.

GRUPA B:
niesadzilem ze GDK to tak mocna druzyna. a tu widze ze to jedna z mocniejszych grup, i GDK moze jeszcze sporo namieszac. sam mecz wydaje mi sie ze z lekka przewaga dla PSV. wiec GDK powinien sie cieszyc z wywiezionego pkt.

tu nie ma sie co rozpisywac, banda b.to druzyna dostarczajaca pkt. mozna tylko pochwalic real bo widac ze to mocna druzyna. dla mnie nr 1 w tej grupie.

GRUPA C:
januszki wygrali nie tracac bramki. co dla mnie nie jest zbyt optymistyczne. pewna wygrana, bo jak by mialo byc inaczej.

niestety nie mialem dostepu do netu i tylko mialem czas na ustawienie skladu. a malo sie roznil od poprzedniego meczu (wymiana tylko jednego pomocnika co bylo do przewidzenia).wiec tym bardziej ciesza 3pkt choc liczylem na lepszy bilans bramkowy. walki o 1 miejsce nie odpuszczam, i bede gral do konca.

GRUPA D:
ruch mial dosyc latwy mecz w lidze:) wiec mogl sie nastawic na turniej. pierwszy sklad lepszy sie okazal od rezerw FC. choc FC nie zdobyl zadnego pkt to ja bym jeszcze nie skreslal tej druzyny.

żule nie mieli raczej wymagajacego zawodnika. jest to jedna z latwiejszych grup. wiec problemow dla żuli byc nie powinno. forme zweryfikuje faza pucharowa.

GRUPA E:
pewna wygrana gospodarzy. zastanawia mnie ile castroll ma no koncie pieniedzy?? taki dlugi staz. na transferach na plusie. moze nas kiedys zaskoczy i kupi sobie paru niezlych zawodnikow i awans co sezon:)

wygrana karola jest, ale tak jak u mnie bialns nie za dobry. wymiot maja calkiem niezla obrone. ale dosyc slabiutki atak. jezeli wzocnia atak to moga jeszcze nie jedna niespodzianke zrobic.

GRUPA F:
malo przekonujaca wygrana ale 3 pkt sa. i wkoncu kontra przynosi efekty. moze to bedzie turniej irka??

z taka rezerwa United to bedzie ciezko wygrac. tu bramek moglo pasc nawet 15. miazdzaca przewaga.

GRUPA G:
slu zagral norwegia (nawet z def napastnikiem), jak widac po wyniku efekt jest. mam nadzieje ze w tym sezonie druzyny z rososzy troche powalcza w turnieju.

11 strzelonych 1 stracona ten piekny bilans oczywiscie Łosie. nic tylko gratulowac. jeszcze nie pamietam takiego poczatku Łosi.

GRUPA H:
arsenal pogodzil sie chyba z gory na zajecie 2 miejsca i swoj plan wykonuje w 100%. dosyc mocny sklad. dlatego tak sporo brameczek. a moze arsenal bedzie chial zaatakowac w ostatnim meczu cezara. i liczy na dobry bilans bramkowy. oj bedzie sie dzialo w tej grupie.

tu nie bylo mozwy o przegranej. 4 z przodu 0 z tylu. tylko gratulowac.

Arrow na plus:
GDK - nie przestraszyl sie penkunera i zagral bardzo ambitnie.

ASICS Ryki-rasiak_team 3:2 - rasiak jak zwykle, typując
wynik meczu podpuszczał rywala, wystawił mocny skład i według mnie przegrał trochę pechowo. na początku rasiak dostał akcję, której nie wykorzystał, potem 3 akcje ASICS i 3 gole. pod koniec pierwszej połowy jeszcze jedna akcja gości i gol. w drugiej połowie 3 akcje rasiaka i jedna ASICS - z czego padła jedna bramka dla gości. może gospodarzom pomogło trochę własne boisko?? no i myślę, że raisak mógł zagrać skrzydłami, może by pomogło, napewno by nie zaszkodziło...

GRUPA B:
Penkuner SV Ryki - GDK 3:3 - składy dość wyrównane, z tym, że Penkuner miał dość wyraźna przewagę z pomocy. mimo tej przewagi w pierwszej połowie obie drużyny po 3 akcje wynik do przerwy 1:2; w drugiej połowie po dwie akcje (+ rzut wolny dla Penkunera) i stosunek bramek odwrotny niż w I połowie. końcowy wynik chyba sprawiedliwy mimo przewagi w pomocy gospodarzy. myślę, że kluczem była tu dość mocna obrona gości.mimo, że typowałem zdecydowane zwycięstwo Penkunera to postawa GDK nie jest dla mnie niespodzianką (jeśli ktoś czytał moją poprzednią analizę to napewno zwrócił na to uwagę), a sytuacja Penkunera jest teraz dość trudna, bo GDK ma teraz dużą szansę, przynajmniej na wyrównaną walkę. Penkuner będzie chyba musiał uruchomić zawodników z I zespołu Very Happy sytuacja w grupie bardzo ciekawa
Banda Bandziorow - Real Ryki 0:4 - jednostronne widowisko, nawet jeśli gra się kontrę to samą obroną meczu się nie wygra. BB dostali jedną akcję, której oczywiście nie wykończyli, bo i nie było czym Confused pozostałe 5-6 akcji dal Realu. Bandziory kariery w tej edycji nie zrobią, a Real jest o mały krok od awansu

GRUPA C:
MKS Januszki Ryki- MKS Ryki United 4:0 - zasłużone zwycięstwo Januszków. Godpodarze po raz kolejny bardzo ofensywnie, zagrali po raz drugi norwegię i po raz drugi strzelili 4 gole (United nie stworzyli sobie nawet sytuacji do strzału). gdyby goście zagrali kontrę to myślę, że nie byli by bez szans (szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę słabą obronę Januszków), bo poza pomocą i środkowym atakiem resztę formacji mieli lepsze.
FC Ryki United -Turbotrampki Rososz 2:4 - przed meczem zdecydowanym faworytem, przynjmniej dla mnie, byli goście (szczególnie, że wiedziałem iż zagra Siscar); po meczu patrząc na poziom formacji a nie znając wyniku również, dla mnie, zdecydowanie Turbo. jednak mecz obserwowałem i toczył się trochę inaczej. zaczęło sie zgodnie z planem: 21 minut, dwie akcje gości i 0:2, petem jeszcze po jednej akcji dla każdej z drużyn - 1:2 i przerwa. po przerwie standardowo: akcja koło 60 minuty i remis. potem długo nic; z tym, że ja
wiadomo dużo bramek w HT pada w końcówkach meczów, 85 i 86 minuta - dwie bramki dla Turbo i marcin mógł odetchnąć Very Happy

GRUPA D:
FC Ryki - Ruch Ryki 0:7 - mecz bez historii, jednostronne
widowisko na korzyść gości, dość duż liczba otrzymanych akcji jak na taki poziom pomocy (być może dlatego, że FC mieli tą pomoc bardzo niską, jak na otwartą grę) i wysoka skuteczność. jak juz pisałem FC Ryki odpuszcza chyba ten turniej, a Ruchowi mało brakuje do awansu.
RTP Rycovia Ryki-FC Żule Ryki 1:5 - RTP zagrali tym co
akurat mieli, a mieli bardzo niewiele - wystarczy spojrzeć na poszczególne formacje, Żule bardzo mądrze: wiedząc, że RTP ma bardzo słabą pomoc również nie pakowali jej do jakiegoś wysokiego poziomu, dzięki czemu osiągnęli olbrzymią przewagę w innych formacjach - jedna akcja gospodarzy i kilka gości i wynik jest jaki jest Smile
przy poziomie pomocy fatalny wystarczy nawet nieduża przewaga w pomocy, aby uzyskać znacznie więcej akcji, tak mi się przynajmniej wydaje obserwując mecze

GRUPA E:
Smrodków Ryki - castroll RYKI 3:0 - Smrodków jak zwykle
solidny skład z mocnym atakiem, castroll dysponował tylko dobrą obroną,
atak i pomoc trzeba by tu przemilczeć. dlatego też na boisku istniała tylko
jedna drużyna: Smrodók stworzył dużo akcji z czego trzy wykorzystał.
trochę smutne pożegnanie catrolla z HT...
Swieze wymioty Ryki - KS Rososz 2:5 - mój meczyk Smile więc zacznijmy od składów. Wymioty - skład wybitnie do przewidzenia, może nie personalnie, ale biorąc pod uwagę umiejętności, do tego pewny byłem 5-3-2 i gry z kontry, a więc z bardzo mocną defensywą, i niezbyt wysokim atakiem. wszystko to jak się okzało było trafione. Co do mojego składu to nie da się ukryć, że rezerwa to to nie była, ale zmuszony byłem do takiej gry ze względu na kartki i kontuzje wukluczające zawodników z meczu ligowego. w zasadzie w stosunku do meczu ligowego wymieniłem całą środkową pomoc dwóch obrońców(z czego potem jeden doznał kontuzji, na szczęście mało groźnej) i napstników. Mecz rozpoczął się zgodnie z planem, szybkie 2:0 i wiedziłem, że źle nie będzie (szczerze mówiąc takiej ewentualności nie dopuszczałem nawet przed meczem Very Happy ), potem w ciągu 3 minut (36-38minuta), 3 akcje: najpierw dla KS, niestety pudło i szybka, zabójcza konta wymiotów - 1:3, jedna na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, szybka akcja skrzydłem i zaodnicy wymiotów zostali sprowadzeni na ziemię. do przerwy 1:4 i duża przewags gości. po przerwie karny dla drużyny z Rososzy i mamy 1:5; mija trochę czasu i mamy kontuzję skrzydłowego gospodarzy; znowu kilka minut i szansa dla KS, niestety bramkarz broni strzał i wyprowadza szybką kontrę - 2:5. i to była ostatnia sytuacja w tym meczu; warta jeszcze odnotować kontuzję środkowego obrońcy drużyny gości i czerwoną kartkę dla zawodnika wymiotów. zwycięstwo , może nieskromnie powiem, ale jak najbardziej zasłużone. mecz myślę, że ciekawy. zagrałem skrzydłami i cztery bramki strzeliłem po takich atakach + jedna z karnego, oprócz tego jeszcze dwie niewykorzystane akcje: środkiem i skrzydłem, po obu poszły bramkowe kontry. tak więc kontra wymiotów jest dość skuteczna. w rewanżu może być ciekawie

GRUPA F:
Hortex Ryki - Leopoldów Foobal Club 2:1 - o ile gra Hortexu była do przewidzenia to Leopoldów zaskoczył mnie silną pomocą -zagrał norwegię z defensywnymi napastnikami. w pierszej połowie dwie konry Hortexu zakończone bramkami i przerwana przez obrońców z Ryk akcja FC. po przerwie czerwona kartka dla obrońcy Hortexu i rzut wolny zamieniony na bramkę dla FC. później jeszcze kilka kartek dla zawodników obu drużyn, w tym czerwona dla gości.końciwy wynik 2:1, obie drużyny po dwie akcje, jak zwykle silna obrona Hortexu i niezbyt mocny atak (choć jedna strona była podpakowana nienajgorzej). co do Teamu z Leopoldowa to może niepotrzebna była taka mocna pomoc kosztem ataku, choć z drugiej strony może ta pomoc neutralizowała akcje Hortexu?? kot wie..
CoolToola KP - Ryki United 1:9 - United było zdecydowanie lepsze w każdej formacji. początek: szybkie 1:0 dla United i równi szybkie wyrówananie!! zamosiło się przez chwilę na sensację, ale goście szybko zwarli szyki i od tego momentu na boisku istaniała już tylko jedna drużyna. do końca meczu United stworzyło jeszcze 8 akcji i wszystkie wykorzystało!!!!warta odnotować, że pod koniec I połowy napastnik United nabawił się kontuzji. to by było tyle

GRUPA G:
SLU Bronx Rososz - LEOPOLDÓW TEAM 5:2 - zasłużone zwycięstwo SLU. obie drużyny wykorzystały wszystkie akcje, jakie sobie stworzyły. spowodowane jest to chyba ofensywnym stylem gry tych drużyn, obie drużyny również przynajmniej w dużej części rezerwowym składem, obu życzę jak najwięcej sukcesów, ale kibicuję oczywiście SLU Very Happy
Mafia Rycka - Potworne Łosie Ryki 0:8 - Mafia nastawiła się
na otwrtą grę całkowicie zapominając o obronie, Łosie postawiły na atak i
przy przewadze w pomocy spokojnie kontrolowały przebieg meczu. Chociaż, aż 9 akcji przy żadnej rywala jest dla mnie mimo wszystko zaskoczeniem. Mecz bez historii, przynajmniej dla Mafii...

GRUPA H:
Arsenal Ryki- Smętne Chłopaki 7:0 - kolejny pogrom i kolejny podobny scenariusz meczu. Smętne Chłopaki - ofensywnie, bez obrony; Arsenal - przewaga w pomocy, mocna obrona i silny lewy atak. Smętne chłopaki dostały chyba jedną akcję, ale nie potrafili jej wykorzystać, natomiast Arsenal wykorzystał wszystkie akcje z gry, ale nie potrafił strzelić karnego.
PSV Ryki - FC CEZAR 0:4 - CEZAR był (i jest) drużyną o wiele lepsza niż PSV. w meczu dostał 8 lub 9 akcji (więc podobnie jak w innych meczach zakończonych bardzo wysokimi wynikami), z czego wykorzystał tylko 4. PSV pozostał chyba bez akcji, bo i nie bardzo kto miał ją stworzyć, a co za tym idzie i mocny atak na skrzydle do niczego nie był tutaj potrzebny. Od pogromu uratowała PSV obrona na poziomie kiepski (niby niewiele, ale widać na przykładzie innych meczów, że trochę ataków potrafi zatrzymać)