Rejestracja
Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna » IX turniej

GRUPA A:
KS Rososz - Arsenal Ryki 3:1 - ciężki mecz, Arsenal ma mocne rezerwy, a ja zagrałem w większości graczami z I składu. Pierwsza połowa wyrównana, w drugiej inicjatywa należała do mojej drużyny, szkoda słabej skuteczności po przerwie.

GRUPA B:
CoolToola KP - FC Abstynenci Ryki 1:7 - Wysoka pomoc Żuli zrobiła swoje, do tego chyba 100% skuteczność; CoolToola trochę pechowo, bo również dość wysoka pomoc i tylko dwie akcje. CoolToola dysponuje mocną drużyną, ale trafiła silnej grupy i będzie musiała walczyć o utrzymanie

GRUPA C:
Ryki United- Penkuner SV Ryki 5:1 - zwycięstwo faworyta, praktycznie już po 30. minutach było po meczu; Penkunerowi nie wyszła kontra - tylko na przeciętnym poziomie, do tego ze słabą obroną.

GRUPA D:
Potworne Łosie Ryki - Hortex Ryki 2:1 - dla mnie niespodzianka, chociaż mecz dość wyrównany; wszystko rozstrzygnęło się między 15. a 20. minutą: gol dla Hotrexu, później czerwona kartka i strata dwóch bramek; może gdyby nie ta kartka byłoby inaczej. Hortex za burtą, będzie zacięta walka o utrzymanie.

II LIGA
GRUPA A:
Czarni Dęblin - Ruch Ryki 0:8 - Czarni nie powtórzyli sukcesu sprzed tygodnia i gładko przegrali. Ruch lepszy w każdym elemencie gry, 5. bramek Steyna Holsappela
Niezwygrani - Skalski Ryki 1:7 - jak już wcześniej pisałem na Skalskiego nie ma mocnych w tej grupie, być może w fazie pucharowej znajdzie godnego rywala; Niezwygrani nie mogli nic zrobić, zagrali tym co mogli, udało się gola strzelić, pozostaje walka o 2. miejsce...

GRUPA B:
FC Ryki - Deportivo Rososz 6:1 - FC Ryki były wyraźnie lepszą drużyna i zasłużenie wygrały, w Deportivo czerwona kartka i dwie kontuzje,
FC Ryki United- Real Ryki 1:6 - mecz podobny do FC Ryki - Deportivo, Real wyraźnie lepszy; atak środkiem z nędzną pomocą to chyba nie był najlepszy pomysł FC Ryki United (podobnie jaj Deportivo)

GRUPA C:
Farmakol Ryki - Ryckie Orły 3:0 - Orły starały się grać kontrę ze słabą defensywą i kiepskimi atakami, na początku nawet wyprowadziły kilka akcji, ale później istniał już tylko Farmakol, który był w tym meczu wg mnie sporo lepszy i mógł wygrać wyżej
Miglanc Ryki - MKS Januszki Ryki 0:6 - Miglanc zagrał jak mógł, ale nie wystarczyło to na Januszków; Januszki coraz mocniejsze, a na Miglanc jeszcze przyjdzie czas. Co ciekawe Miglanc gra w lidze z 7 botami Smile

GRUPA D:
FC Gwiazda Ryki- Swieze Wymioty Ryki 0:7 - bezsprzeczne zwycięstwo gości, jedyna ciekawostka, którą zauważyłem to kontuzja bramkarza FC Gwiazda Ryki, jako że brak było jakiegokolwiek rezerwowego, miejsce bramkarza zajął zawodnik z pola
Leopoldów Team - Smrodków Ryki 0:4 - pewne zwycięstwo małym nakładem sił, dwie kontuzje w ekipie ze Smrodkowa; a Leopoldów... myślę, że robi błąd grając oba mecze jednym składem

oczywiście chodziło o Abstynentów Very Happy

Ostatnio zmieniony przez karolguru dnia Wto 20:12, 08 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz