Rejestracja
Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum XVII Turniej o Mistrzostwo Powiatu Ryckiego w Hattricku Strona Główna » IV turniej

PostWysłany: Śro 10:21, 21 Cze 2006 Back to top

SLU Bronx Rososz - FC CEZAR (Trwa od 66 minut) 1 - 6 --- nie ma co komentowac Laughing

Turbotrampki Rososz - Samopis Ryki 4 - 2
bida Sad wygrywałem 2:1 i straciłem 3 bramki w 2 minuty, zwyciężyła drużyna lepsza i bardziej doświadczona, ale muszę napisać, że znów pokazałem tym którzy skazywali mnie na szybki zgon, że Samopis walczy!

GRUPA B:
SLU Bronx Rososz - FC CEZAR 2 - 7 tak samo jak żule, slu pokusiło się o bramki, ale bez rewelacji

Arsenal Ryki - rasiak_team 4 - 0 bardziej zacięta była II połowa, ale w pierwszej wyraźna przewaga arsenalu

GRUPA C:
FC Motor-Ryki - KS Rososz 0 - 3 dość niska wygrana rososzy, bo wszyscy spodziewali się raczej pogromu, ale pewnie zainkasował 3 punkty i chyba to jest najważniejsze
Real Ryki - Ruch Ryki 4 - 1 pierwsza połowa była dość wyrównana, a później tylko konkurs strzelecki w wykonaniu graczy realu

GRUPA D:
RTP Rycovia Ryki - Potworne Łosie Ryki 1 - 7 pogrom, honorowe trafienie zanotował Jan Prygiel

Ryki United - CoolToola KP 6 - 0 kolejne pewne zwycięstwo ryki united

Ostatnio zmieniony przez piotrek_t dnia Śro 11:01, 21 Cze 2006, w całości zmieniany 4 razy
Tomek

PostWysłany: Śro 10:55, 21 Cze 2006 Back to top

Grupa A
FC Żule RYKI - Swieze wymioty Ryki 5 - 0 pewne zwyciestwo Michala chociaz zawidol mnie tak niska jak na jego mozliwosci wygrana
Turbotrampki Rososz - Samopis Ryki 4:2 widzialem ze Turbo beda sie meczyc ale sa na tyle dobra druzyna by wygrac Samopis dalej walczy dzielnie i ma u mnie duze powazanie
Grupa B
SLU Bronx Rososz - FC CEZAR 2:7 Slu zostalo zlane niemilosiernie na swoim boisku a Fc Cezar albo sie zdenerowowal ostatnimi wynikami albo pokazuje na co go stac
Arsenal Ryki - rasiak_team 4:0 rasiaki nie pokazali nic co ich ostatnio cechowalo czyli dobra gra do przodu(gole) za to Kamil pokazal perfekcyjna gre z tylu i dobra do przodu(gole) Smile
Grupa C
FC Motor-Ryki - KS Rososz 0:3 wszyscy sa chyba zaskoczeni tak mala porazka Motora tym wieksze brawa dla niego zauwazylem ze motor zrobil maly postep-ks niczym sie nie przejmuje i pewnie zmierza do awansu
Real Ryki - Ruch Ryki 4 :1 real jak widac jest naprawde w dobrej formie wygrywa prawie wszystko dla ruchu slowa otuchy walczyl jak lew i gdyby nie ta czerwona kartka mogloby byc inaczej mimo zdecydowaniej przewagi galactikos
Grupa D
Ryki United - CoolToola KP 6:0 standart - a co do cooltooli to chyba gdzies wyczytalem ze nie dadza sobie strzelic 6 bramek Smile
RTP Rycovia Ryki - Potworne Łosie Ryki 1:7 ofensywna taktyka i mamy grad bramek tak trzymac.....

GRUPA A:
FC Żule RYKI - Swieze wymioty Ryki 5:0 - pewne zwycięstwo Żuli, wymioty jak zwykle postawiły na defensywę, a w hattricku ciężko wygrać samą obroną; może coś by z tego było gdyby wymioty zaczęły grać kontrą
Turbotrampki Rososz - Samopis Ryki 4:2 - pierwsza połowa wyrównana, bramka dla Samopisu po przerwie i szybka odpowiedź Turbo (3 bramki w 2 minuty) i w zasadzie było po sprawie

GRUPA B:
SLU Bronx Rososz - FC CEZAR 2:7 - CEZAR wystawil mocny skład, SLU miało małe szanse na odniesienie zwycięstwa, wygrało doświadczenie
Arsenal Ryki - rasiak_team 4:0 - wyrażna przewaga Arsenalu w pomocy i 4 zdobyte gole; rasiak nie stworzył żadnej akcji, która mogłaby chociaż zagrozić przeciwnikowi

GRUPA C:
FC Motor-Ryki - KS Rososz 0:3 - to, że nisko to fakt, ale nie spodziewałem się pogromu. kontuzje i trening zmusiły mnie do wystawienia takiego a nie innego składu, pozatym czerwona kartka dla lewgo skrzydłowego w 28. minucie i kontuzja prawego w 33. osłabiła jeszcze bardziej możliwości ofensywne mojej drużyny. defensywa zaprezentowała się dobrze, nie dopuszczając do żadnego strzalu. jednym słowem jestem zadowolony
Real Ryki - Ruch Ryki 4:1 - jak już kiedyś pisałem Real mam mocną drużynę i napewno nie skończy rozgrywek na fazie grupowej. Real wyrażnie zdominował środek pola, a Ruch zagrał kontrą. nie wymaga komentarza - takie przypadki już były

GRUPA D:
RTP Rycovia Ryki - Potworne Łosie Ryki 1:7 - dobry mecz Łosi, nie rewelacyjny bo i przeciwnik nie był jakiś wymagający. jednak szacunek za wysokie zwycięstwo stosunkowo małym nakładem sił
Ryki United - CoolToola KP 6:0 - wysoka przewaga w pomocy, CoolToola nie stworzyła żadnej akcji to i nie strzeliła gola, a co za tym idzie nie wygrała Very Happy

Arrow nie widzę w tej kolejce drużyny, która zasłużyła na szczególną pochwałę albo na naganę; mecze przebiegały raczej zgodnie z planem, zwyciężali faworyci.
minusik pozasportwoy przyznałbym Tommkowi za bramkę w 90. minucie Very Happy przez nią nie trafiłem wyniku Sad

jerzy_82

PostWysłany: Śro 21:49, 21 Cze 2006 Back to top

GRUPA A:
FC Żule RYKI - Swieze wymioty Ryki 5:0 - a ja widze zmysl taktyczny u wymiotow. zule zostaly rozszyfrowane - tylko ze zabrako klasowych zawodnikow. i przyznam racje ze gra 5-3-2 z 1 srodkowym pomocnikiem bez kontry nie ma zupelnie sensu. Zule to bezlitosnie wykozystaly. Turbotrampki Rososz - Samopis Ryki 4:2 - lepsza pomoc przelozyla sie na wynik spotkania. Niewielka coprawda przewaga ale wygrana jest.

GRUPA B:
SLU Bronx Rososz - FC CEZAR 2:7 - Moj mecz Smile zalozenia taktyczne zrealizowane, pogoda pomogla, 3pkt dopisujemy FC CEZAR
Arsenal Ryki - rasiak_team 4:0 - nieco dziwne ze ilosc akcji rasiaka osiagnela pulap 0. Szkoda bo gdyby ja mieli pewnie by honorowego strzelili. w tym meczu za mocny atak w porownaniu do pomocy.

GRUPA C:
FC Motor-Ryki - KS Rososz 0:3 - przy takiej przwadze nie moglo byc inaczej. Niech sie motor cieszy ze nie bylo 3 wiecej.

GRUPA D:
RTP Rycovia Ryki - Potworne Łosie Ryki 1:7 - "norwegia" wwykonaniu losi zniszczyla Rycovie. Taktyka na wysokim poziomie.
Ryki United - CoolToola KP 6:0 - wysoka przewaga w pomocy, CoolToola nie stworzyła żadnej akcji.

ogoneus

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 124 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 14:13, 22 Cze 2006 Back to top

A
FC Żule RYKI - Swieze wymioty Ryki 5:0 co tu duzo pisac wygrala druzyna lepsza
Turbotrampki Rososz - Samopis Ryki 4:2 Ciezko idzie Turbotrampkom ale sukcesy rodza sie w bolach
B
SLU Bronx Rososz - FC CEZAR 2:7 nie moglo byc inaczej mocny team z ryk i mocny sklad niekoniecznie z ryk i 3punkty jak ze cenne zdobyte
Arsenal Ryki - rasiak_team 4:0 rasiak zagral fatalnie a Arsenal to skrzetnie wykorzystal
C
FC Motor-Ryki - KS Rososz 0:3 to wlasnie sa sparingi motor mogl przegrac z 10:0 ale mimo wszystko plus dla niego za postawe
Real Ryki - Ruch Ryki 4:1 w pierwszej polowie bylo dobrze i zespol bronil sie dzielnie ale nie mialem sznas na zrobienie czego kolwiek po czerwonej kartce zreszta Real byl duzo lepszy i nalezy mu sie awans nie ma co sie ludzic! chcialem tylko powiedziekowac moim zawodnikom za serce do gry i walke do konca
D
RTP Rycovia Ryki - Potworne Łosie Ryki 1:7 Losie wreszcie na miare swoich mozliwosci ciekawe jak spisza sie w rundzie rewanzowej
Ryki United - CoolToola KP 6:0 brawo dla RUTD bo zagrali tak jak typowalem cooltoola chyba powoli moze zapominec o wyjsciu z grupy